حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

سبد خرید 0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

وارنیش یا شرینگ حرارتی

وارنیش یا شیرینگ حرارتی چیست

به گونه ای از پوشش پلاستیکی پلی الفین انعطاف پذیر، ضد شعله و خود خاموش شونده که از آن بعنوان عایق برای سرسیم و سرکابل ها، یا پک کردن مجموعه سیم و کابل استفاده می شود، وارنیش یا شیرینگ حرارتی می گویند.

وارنیش حرارتی یا شیرینگ مشکی، مناسب پک کردن انواع سیم، کابل، فیش، عایق سازی اتصال‌های الکترونیکی، الکتریکی، ایجاد پوشش جهت انواع سیم، کابل، رابط، کابل شیلد دار، نقاط متصل و لحیم کاری شده، آب‌بندی و..  دارای قطرهای مختلف، قابل فعال سازی و جمع شدن به دور بخش مورد نظر با ایجاد حرارت از طریق انواع سشوار، فندک و.. می باشد.

 

وارنیش یا شرینگ حرارتی

کاربرد و ویژگی های وارنیش یا شیرینگ حرارتی

این ماده دارای انعطاف، استحکام بالا در برابر پاره گی، مقاومت بالا در مقابل حل شدن و خواص عایقی مناسب می باشد. همچنین به راحتی توسط روش های استاندارد صنعتی مانند: سشوار صنعتی یا سرپیک(در در دمای +120 درجه سانتی گراد جمع و حول جسم مورد پوشش، مستحکم می گردند.  ضریب جمع شوندگی این روکش ها ۲ به ۱ است) بدین معنی که پس از حرارت مناسب، قطر روکش به نصف قطر اولیه کاهش می یابد.

 

·        عایق کاری اتصالات و شینه ها  

·        تعمیر عایق سیم ها و کابل ها

·        کد گذاری دسته سیم ها وشینه ها بر حسب رنگ

·        استفاده به عنوان لیبل حول سیم، کابل، و لوله

·        زیباسازی و رنگ بندی کردن اجسام گوناگون با توجه به سطح صاف، خوش تماسی و تنوع رنگی روکش ها

فرآیند نصب روکش ها و نوارهای حرارتی جمع شونده چگونه است

فرآیند نصب روکش ها و نوارهای حرارتی جمع شونده به این صورت است که روکش حرارتی پیرامون جسم مورد پوشش قرار می گیرد و یا در صورت نواری بودن آن، حول جسم پیچیده می شود. سپس با استفاده از منبع حرارتی مناسب )مانند سرپیک یا سشوار صنعتی( در معرض حرارت قرار می گیرد. تحت این درجه حرارت، روکش یا نوار حرارتی تنها در محور قطری منقبض و حول جسم مد نظر مستحکم می گردد.

·        درجه حرارت کار: -45 درجه تا +125 درجه سانتی گراد (رنگ شفاف : -45 درجه تا +105 درجه سانتی گراد)

·        دمای جمع شوندگی: +70  تا 125 + درجه سلسیوس

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X